Festivaly

Dotu Planner skvěle zvládá velké množství scén, vystupujících, technického a doprovodného personálu. Všechny změny budete mít pod kontrolou.

Nejužitečnější vlastnosti Dotu Planner pro festivaly

  1. Při procesu plánování jednotlivých vystoupení pracuje Dotu Planner se statusy - (1) navržený termín, (2) pozvánky odeslány, (3) představení nehratelné, (4) představení uskutečnitelné, (5) představení potvrzené. Budete tak mít přehled, kdo byl pozván, kdo potvrdil účast apod. Pro jednotlivá vystoupení budete řídit samostatně herecký a technický personál, ať už vlastní nebo externí.
  2. Sdílení již naplánovaných i připravovaných termínů představení, zkoušek a jiných akcí s uživateli aplikace
  3. Sdílení již naplánovaných i připravovaných termínů akcí s vašimi hosty, dodavateli a jinými krátkodobými spolupracovníky mimo aplikaci ve sdíleném kalendáři
  4. Adresář spolupracujících osob. Ke každé osobě můžete kromě běžných údajů ukládat i dokumenty, např. podepsané smlouvy, obrázky, apod.
  5. Sdílení poznámek seskupených do vláken podle tématu, např. osvětlení, zvuková zkouška, atd.
  6. Sdílení obecných příloh, např. scénářů, obrázků a jiných souborů
  7. Tvorba fermanů - kalendářů pro jednotlivé spolupracovníky nebo týmy
  8. Výstupy do MS Excel

Dotu Planner šetří čas a starosti. Dostanete skvělý poměr cena / výkon.

Naši partneři

Od začátku spolupracujeme na vývoji aplikace s profesionály z divadelního světa.

Klára Šalomounová

Studio DVA

Klára Šalomounová

S aplikací Dotu Planner do kulturních organizací konečně dorazilo 21. století. Odpadá neustálé sestavování tabulek, vymýšlení barviček a hesel, aby se ve fermanech vůbec dalo zorientovat, končí zdlouhavé potvrzování termínů po e-mailech a hlavně – z práce produkčních mizí složitá kombinatorika, co, kdy, kde a s kým lze zrealizovat. Dotu Planner šetří spoustu času a energie, a navíc předchází chybám, které při plánování mohou snadno vzniknout. Myslím, že je to ten nejlepší „zaměstnanec“, jakého si naše divadlo mohlo přát.

Chcete si vyzkoušet, jestli vám naše aplikace sedí? Vytvoříme vám účet na 30 dní zdarma.

Vyzkoušet zdarma