Menší soubory

Malým divadelním souborům Dotu Planner usnadní organizaci. Oceníte ho při častých změnách programu, účinkujících nebo spolupracujících osob.

Nejužitečnější vlastnosti Dotu Planner pro malé divadelní soubory

  1. Při procesu plánování nových představení, zkoušek a jiných akcí vyhodnocuje aplikace dostupnost osob podle jejich osobních kalendářů. Pokud jednu roli/profesi alternují 2 a více herců/osob, aplikace vyhodnotí termín jako proveditelný, je-li v daný čas dostupný alespoň jeden z nich. Aplikace také vyhodnocuje dostupnost/obsazenost míst, tj. divadelních sálů.
  2. Sdílení již naplánovaných i připravovaných termínů představení, zkoušek a jiných akcí s uživateli aplikace
  3. Sdílení již naplánovaných i připravovaných termínů akcí s vašimi hosty, dodavateli a jinými krátkodobými spolupracovníky mimo aplikaci ve sdíleném kalendáři
  4. Sdílení poznámek seskupovaných do vláken podle tématu, např. zájezd nebo prodej vstupenek
  5. Sdílení obecných příloh, např. obrázků, scénářů a jiných souborů
  6. Tvorba fermanů - kalendářů pro jednotlivé spolupracovníky a herce

Dotu Planner šetří čas a starosti. Dostanete skvělý poměr cena / výkon.

Naši partneři

Od začátku spolupracujeme na vývoji aplikace s profesionály z divadelního světa.

Klára Šalomounová

Studio DVA

Klára Šalomounová

S aplikací Dotu Planner do kulturních organizací konečně dorazilo 21. století. Odpadá neustálé sestavování tabulek, vymýšlení barviček a hesel, aby se ve fermanech vůbec dalo zorientovat, končí zdlouhavé potvrzování termínů po e-mailech a hlavně – z práce produkčních mizí složitá kombinatorika, co, kdy, kde a s kým lze zrealizovat. Dotu Planner šetří spoustu času a energie, a navíc předchází chybám, které při plánování mohou snadno vzniknout. Myslím, že je to ten nejlepší „zaměstnanec“, jakého si naše divadlo mohlo přát.

Chcete si vyzkoušet, jestli vám naše aplikace sedí? Vytvoříme vám účet na 30 dní zdarma.

Vyzkoušet zdarma